Skocz do zawartości




X OZF


77 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 15 stycznia 2012 - 18:50

Wyświetl postUżytkownik mandaryn86 dnia 15 stycznia 2012 - 15:38 napisał

Chodzi nam o to, że jeden wypije 20 piw, inny 2 piwa
Kubus przeszedles na ascetyzm :D . Przy zywieniu zbiorowym to normalne jeden wypije za to 10 sokow a 2-gi wcale, przy szwedzkim bufecie tez sie porcji nie liczy na osobe :old:



#32 Offline   mandaryn86


  • Postów: 2 672
  • Na forum od: 10 lip 2008
  • Miejscowość: Piotrków Trybunalski
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 19:15

Wyświetl postUżytkownik felix dnia 15 stycznia 2012 - 18:50 napisał

Kubus przeszedles na ascetyzm :D .
kiedyś trzeba sie nawrócić :E

#33 Offline   FilipW


  • Postów: 1 372
  • Na forum od: 30 lip 2007
  • Miejscowość: świętokrzyskie
  • Mercedes:W124 3.0E - M103
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:w201 2.0D 1988r
  • Inne auto:Audi 100 c4 2.8

Napisano 15 stycznia 2012 - 19:22

Bo wy nie wiecie :P Kuba sie zaszyl i wykastrowal :D wreszcie sie wezmie moze do roboty :P Przepraszam za OT ale nie moglem sie powstrzymac :P

#34 Offline   jola1978


  • Postów: 253
  • Na forum od: 23 lis 2009
  • Miejscowość: Rusiec
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1996
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:e klasa 300D 1996r

Napisano 15 stycznia 2012 - 19:52

mam nadzieję że to już koniec nerwów ;) co do miejsca zlotu to jeśli chodzi o propozycję Borki bardzo mi się podoba bo jest blisko mnie ale felix+ekipa włożyli już mnóstwo pracy i własnego czasu w zapewnienie bogatych atrakcji w LD więc może posłuchać paru wcześniejszych wypowiedzi i zorganizować dwie imprezy ;)

#35 Offline   misia


  • Postów: 95
  • Na forum od: 07 kwi 2011
  • Miejscowość: Porszewice
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:ford taurus,ford fokus

Napisano 15 stycznia 2012 - 21:44

Coś mi się zdaje zniechęciliście Michała i Kubę ,,a przecież mieli szczere chęci.

#36 Offline   tudesky


  • Postów: 172
  • Na forum od: 11 maj 2011
  • Miejscowość: 3miasto
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 21:51

Misia .... ja obstawiam co innego .... wydaje mi się, że przedstawili propozycję i najzwyczjniej wzięli się za jej wcielanie w życie. Oby .... perspektywa dwóch zlotów jest kusząca :-)

3miasto pozdrawia

#37 Offline   misia


  • Postów: 95
  • Na forum od: 07 kwi 2011
  • Miejscowość: Porszewice
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:ford taurus,ford fokus

Napisano 15 stycznia 2012 - 22:08

Tudesky szczerze wątpię i mnie też podobała sie wizja dwóch zlotów,ale po takich konwersacjach pomimo ,ze zostały usuniete to skrzydła zostały podciete napewno,a szkoda i to bardzo.Miejmy nadzieje ,że jednak ludziska z forum jeszcze przemyśla sprawe i zachęcą do działania ;)

Użytkownik misia edytował ten post 15 stycznia 2012 - 22:10


#38 Offline   MBwiewiór


  • Postów: 16
  • Na forum od: 15 lip 2009
  • Miejscowość: Racibórz
  • Mercedes:W124 3.2E - M104
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:sprinter 313
  • Trzeci Mercedes:ex W124 200TE

Napisano 15 stycznia 2012 - 22:58

Witam wszystkich. Niestety nie miałem przyjemności być jeszcze na żadnym zlocie z wami pomimo szczerych chęci (powody osobiste i zawodowe-jednym słowiem niewązne w tym miejscu).
Chciałbym się jedynie odnieść do ogólnego odczucia jakie mam po przeczytaniu tego wątku, może choć w ułamku procenta przyczyni się to do lepszej organizacji a zwłaszcza do lepszej atmosfery, bo o to chodzi.
Uważam że dobrym rozwiązaniem byłby zlot w LD ponieważ chłopaki są zaangażowani od kilku m-cy, jest uzgodnione z właścicielami, miejsce jest znane a to znaczy że każdy kto był i widział może jakaś ciekawą propozycję atrakcji podać, są sponsorzy - czyli jednym słowem JEST JUŻ DUŻO SPRAW ZAŁATWIONYCH.
Temat BOREK - super sprawa że sa następni chetni do organizacji, gratulacje dla nich!!!!
Myślę, choć nie znam was osobiście że świetnie byście zorganizowali zlot, jednakże weźcie pod uwagę to co przygotowali juz inni w LD, ile pracy już zostało włożone no i tyle zewnętrznych osób/firm już się zaoferowało - głupio byłoby teraz się wycofywać bo następnym razem mogą sie nie zgodzić na sponsoring (nie wiem jakie są układy znajomości itp więc uznaję że żadnych)
Więc myślę że następny zlot, niezależnie czy w tym roku czy następnym powierzyć to "BORKI TEAM" :) (tak mnie naszło-mam nadzieję że sie nie obrazicie.
Podsumowując i chcąc podpowiedzieć jak wykorzystać chęci i zapał proponuję aby organizatorzy z LD pogadali z org. z BOREK i powierzyli im wymyślenie, ustalenie i organizację jakiejś jednej czy dwóch atrakcji na zlocie LD. (chodzi mi o WSPóLNE tworzenie bo przecież wszyscy jesteśmy :star: rodziną:)
Pozdrawiam

#39 Offline   Michał


  • Postów: 261
  • Na forum od: 28 gru 2010
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 stycznia 2012 - 23:09

Wyświetl postUżytkownik MBwiewiór dnia 15 stycznia 2012 - 22:58 napisał

Uważam że dobrym rozwiązaniem byłby zlot w LD ponieważ chłopaki są zaangażowani od kilku m-cy, jest uzgodnione z właścicielami, miejsce jest znane a to znaczy że każdy kto był i widział może jakaś ciekawą propozycję atrakcji podać, są sponsorzy - czyli jednym słowem JEST JUŻ DUŻO SPRAW ZAŁATWIONYCH.
Tylko że Szafa napisał ten post trzy dni temu


Wyświetl postUżytkownik szafa dnia 12 stycznia 2012 - 22:42 napisał

Czas zastanowic sie gdzie i kiedy zorganizujemy X Oficjalny Zlot Forum, bedzie to zlot jubileuszowy wiec chcemy podniesc poprzeczke i zaproponowac wszystkim uczestnikom zabawe na najwyzszym poziomie.

Jezeli macie jakies pomysly gdzie i kiedy... lub jakie atrakcje zapewnic, jakie rozwiazania organizacyjne przyjac to to jest wlasnie odpowiedni temat i odpowiedni czas

Jezeli propozycji co do miejsca lub terminu bedzie kilka, przeprowadzimy ankiete wsrod uzytkownikow.


#40 Offline   MBwiewiór


  • Postów: 16
  • Na forum od: 15 lip 2009
  • Miejscowość: Racibórz
  • Mercedes:W124 3.2E - M104
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Drugi Mercedes:sprinter 313
  • Trzeci Mercedes:ex W124 200TE

Napisano 15 stycznia 2012 - 23:25

Michał, masz absolutna rację, chciałem jedynie wyrazić swój pogląd na temat dwóch opcji które sie pojawiły jak dotąd. A to że część mojego posta pokrywa się z postem szafy swiadczy że podzielam jego zdanie.
Jestem przekonany ze gdziekolwiek sie ten zlot nie odbedzie, organizacja bedzie przednia:)








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post