Skocz do zawartości




X OZF


77 odpowiedzi w tym temacie

#51 Offline   Johny


  • Postów: 1 685
  • Na forum od: 19 lis 2009
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 16 stycznia 2012 - 17:04

Wyświetl postUżytkownik FilipW dnia 16 stycznia 2012 - 16:49 napisał

To chyba jednak przesadnie ekstremalny zarzut lub podejrzenie.
Ani jedno, ani drugie, bo to zdanie ma sens w parze ze zdaniem następnym ... , a miało za zadanie jedynie wyolbrzymić jakieś drobne lecz uciążliwe niedociągnięcia, które w obu przypadkach mogą mieć miejsce.

Użytkownik Johny edytował ten post 16 stycznia 2012 - 17:06




#52 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 16 stycznia 2012 - 17:52

Nie wiem Kamilu, czy to ambicja tak Cię niesie czy to jakieś inne środki :E ale poza ww. argumentami chciałbym abyś rozwinął to:

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 16 stycznia 2012 - 15:21 napisał

- cena 350 pln (calosc bez zadnej dodatkowej oplaty zlotowej chyba ze administracja bedzie chciala zeby jej cos dorzucic) jest jak narazue najnizsza ze wszystkich (o prawie 50%)

Troche sprzeczności jest między Twoją wersją a tym co pisze felix i wydaje mi się że wyrywasz się nieco przed szereg względem niego.

#53 Offline   tudesky


  • Postów: 172
  • Na forum od: 11 maj 2011
  • Miejscowość: 3miasto
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 16 stycznia 2012 - 18:13

Kamil .... wydaje mi sie, że Filipowi nie chodziło o blokowanie zlotów w innym miejscu, a o to, że w 3 dni po tym jak Szafa napisał:

Wyświetl postUżytkownik szafa dnia 12 stycznia 2012 - 22:42 napisał

Czas zastanowic sie gdzie i kiedy zorganizujemy X Oficjalny Zlot Forum

... Ty i Felix przedstawiliście już gotowy/ustalony/przygotowany plan zlotu w LD nastepnego dnia ;) Jednocześnie stwierdzasz/-cie, że pracujecie już nad tym od wrzesnia czy października, a notorycznie wytykacie pobieżność, ogólnikowość itp. w propozycji Michała i Kuby ...... a na jej przygotowanie i przedstawienie mieli ledwie kilka dni :old: a nie miesiecy :old:

Niniejszy post nie oznacza, że propozycja X OFZ w LD jest 'be' i do .... pupy :metal:

3miasto pozdrawia

Użytkownik tudesky edytował ten post 16 stycznia 2012 - 18:15


#54 Offline   tudesky


  • Postów: 172
  • Na forum od: 11 maj 2011
  • Miejscowość: 3miasto
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 16 stycznia 2012 - 18:37

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 16 stycznia 2012 - 18:28 napisał

Zaden zlot nie bedzie B - i tak w ostatecznosci bedzi ankieta nad tym ktory zlot bedzie X OFZ - tak jak mowilem LD i tak sie odbedzie kwestia tylko oficjalnego statutu - nikt nie bedzie plakal jezeli LD nie bedzie X - to bedzie XI a moze wogole nie bedzie OFZ - moze pozostanie spotem czy nawet spotkaniem milosnikow marki co nie wyklucza dobrej organizacji, sponsorow, ludzi z calej PL i dobrej zabawy prawda?
Dokładnie tak jak napisałeś :okdouble: :pub:

Kamil, żebyśmy się zrozumieli ...... nie są to moje prywatne wycieczki / animozje. Tak to odebrałem ... ale dobrze, że to wyjaśniłeś :okdouble:

3miasto pozdrawia

#55 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 16 stycznia 2012 - 19:27

Przeczytałem uważnie temat i szczerze napisze że oprócz udowadniania komuś coś i słownych przepychanek ciężko jest uzyskać jakieś konkretne informacje.Nie trzymam żadnej strony,ale wydaje mi się że temat dotyczy PROPOZYCJI MIEJSCA NA X ZLOT.Więc dyskutowanie publicznie co za ile i dlaczego tak drogo ,a my mamy to a wy tego nie macie.Jest zbędne i w ogóle nie powinno mieć miejsca,gdyż dzieli to użytkowników na strony po której staną w przyszłej ankiecie.Zrobi się masło maślane i ja na zlot tam bym pojechał, a na zlot tu to nie jadę.
Oferty przestudiowałem i wszystko jest super,ale jedynie feliksowi przez głowę przeleciała myśl o dzieciach.Nie ma żadnej wzmianki o kosztach warunkach.Gdybym był fanem BMW nawet bym nie śmiał pisać że na zlot zabieram dziecko,ale niestety jestem fanem rodzinnego pojazdu (nie ja jeden) Przez który zalogowałem sie na tym forum i nie po to żeby pojechać gdzieś napić się do nieprzytomności i następnego dnia na kacu palić gumę.

#56 Gość_darul_


  • Na forum od: --

Napisano 16 stycznia 2012 - 20:49

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 16 stycznia 2012 - 18:11 napisał

i jak zwykle bylo oplata zlotowa wydzielona przez administracje - odeszlismy od tego i jako organizator zlotu podajemy pelna kwote bez ukrytych kosztow, pelna kwote na uczestnika ktora my jako organizator dysponujemy (nie jak wczesniej oplata zlotowa do decyzji administracji ktora firmuje zlot ale nie jest organizatorem "glownym" - nie wiem jak to nazwac).


Drogi Kamilu. Pragnę przypomnieć, że poprzedni zlot w LD organizował Felix i ja. Opłata zlotowa była naszym wspólnym pomysłem a nie wymysłem administracji która chce firmować zlot. Uważam że zagalopowałeś się trochę i sam prowokujesz swoimi wypowiedziami złe sytuacje.

Czy taka opłata jest podana oficjalnie czy wliczona w cenę jak to teraz proponujecie - służy jej jeden cel. Mianowicie ufundowanie gadżetów, pamiątek, dyplomów itp.

#57 Offline   marcin124ce


  • Postów: 894
  • Na forum od: 09 mar 2010
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 16 stycznia 2012 - 21:10

..............................
Co do zlotu.Byłem na dwóch LD ,więc też się wypowiem. Powtarzanie,że można LD dopracować bardziej,może powtarzać się setki razy,ale może i stawać się to nudne. Uważam,że w cieplejszych klimatach można zorganizować Zlot w Borkach. Oczywiście ekipie Zachodnio - Pomorskiej wygodniej byłoby pojechać do Leśnego, bo jest bliżej.To nie ulega wątpliwości,ale co mają powiedzieć Ci, którzy na każdy Zlot w Leśnym Dworze jadą przez całą Polskę?

Proponowałbym obrać 2-3 miejsca i przeprowadzić ogólną ankietę forumową ,by każdy miał możliwość decyzji,a zapadłaby ona po przez większą ilość głosów.Oczywiście po konkretnych propozycjach od A do Z.

#58 Gość_felix_


  • Na forum od: --

Napisano 16 stycznia 2012 - 22:14

Wyświetl postUżytkownik marcin124ce dnia 16 stycznia 2012 - 21:10 napisał

Uważam,że w cieplejszych klimatach można zorganizować Zlot w Borkach. Oczywiście ekipie Zachodnio - Pomorskiej wygodniej byłoby pojechać do Leśnego, bo jest bliżej.To nie ulega wątpliwości,ale co mają powiedzieć Ci, którzy na każdy Zlot w Leśnym Dworze jadą przez całą Polskę?
W Borkach jest klimat srodziemnomorski czy tropik :E :hmm: ? Skoncz marcin124ce, z ta gadka ze ekipie zach-pom jest blizej, jest po prostu wielu ludzi ktorzy jezdza na zloty( na zlot zimowy mielismy najdalej ponad 500 km i bylo 9 osob na 27 zlotowiczow czyli 33,3% :metal: ). Kto chce to przyjezdza Bob, marekl,GoBo,tudesky. Bialy oni maja daleko i nie narzekaja a Ty masz raptem 100 km dadej i jedziesz przez cala Polske? A zanim sie wypowiesz, uwaznie przeczytaj watek od poczatku(chodzi o ankiete) :spokoj: .

Użytkownik felix edytował ten post 16 stycznia 2012 - 22:17


#59 Offline   tudesky


  • Postów: 172
  • Na forum od: 11 maj 2011
  • Miejscowość: 3miasto
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 16 stycznia 2012 - 22:20

Dobra Panowie ... styka już tych przepychanek ! :spokoj: Proponuję już powstrzymać się od nic nie wnoszących do tematu postów i poczekać na ewentualne dodatkowe propozycje, uszczególnienia dotychczasowych propozycji i .... ankietę :metal: Chyba wszyscy mają już dość tych 'pstryczków' :pub:


3miasto pozdrawia

Użytkownik tudesky edytował ten post 16 stycznia 2012 - 22:20


#60 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 16 stycznia 2012 - 22:24

Wyświetl postUżytkownik KAMILW124 dnia 16 stycznia 2012 - 18:11 napisał

za firmowanei forum czy wydanie zgodny na organizacje zlotu czy zezwolenie zrobienia go prosze o doliczenie oplaty zlotowej ktora rozdysponujecie wg wlasnego uznania

nie dojdziemy do porozumienia sprowadzajac rozmowe na ten poziom, zamykam do wyjasnienia








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post