Skocz do zawartości




Opinie o usuwaniu kont - Geneza powstania "elitarnego" klubu w124.pl



134 odpowiedzi w tym temacie

#51 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 19 czerwca 2013 - 09:18

Skoro z samego forum kompletnie nie wynika "o co poszło", to zastanawiam się gdzie dochodzi do wszelkich poróżnień? Głównie tego, po którym sporo "starszyzny" wcięło. Hmm... może to na złotach? Popije się jeden z drugim i chlapnie coś, czego by normalnie nigdy nie powiedział albo coś odwali, a potem spór przenosi się już w trzeźwą codzienność?
Wprowadźcie prohibicję :E .
Dobrze, że to nie forum BMW, bo by się zaraz chłopaki pozastrzeliwali ;) .
Tak tylko głośno myślę. Ale chyba lepiej takie przemyślenia zostawiać dla siebie, bo i mnie zbłąkana kula dosięgnie ;) , choć ja bezpartyjny.

Użytkownik XM edytował ten post 19 czerwca 2013 - 09:28




#52 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 19 czerwca 2013 - 16:30

XM, naprawdę nie wiesz co jest grane? Troszkę mnie to dziwi. Widać agent Tomek zapomniał o zaproszeniu , albo nie spełniasz kryteriów adoracji.
Dalsze klepanie i biadolenie nie ma sensu bo spore grono tutejszych użytkowników nie spełnia warunków "czystej rasy aryjskiej" i mało tego, muszą jeszcze ubolewać nad tym faktem-jak ktoś wyżej napisał :grinhihi:

Dla bardzo zainteresowanych wpisowe wynosi 500zł i jest się w "starszyźnie" - murzyn nabierze śnieżnej bieli

Użytkownik pawel14b3 edytował ten post 19 czerwca 2013 - 16:35


#53 Offline   XM


  • Postów: 2 650
  • Na forum od: 24 lis 2009
  • Miejscowość: Puławy
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1989
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 19 czerwca 2013 - 17:47

No właśnie na serio nie wiem. Fakt, że praktycznie nie zaglądam do niektórych działów, np. do "prezentacji" ani do "zlotów", z shoutboxa nie korzystam, do "rarytasów" nie mam dostępu (raczej nie mam potrzeby, ale chyba kiedyś wspomogę forum, bo by w końcu wypadało). Może tam się coś dzieje?
Kojarzę tylko taki motyw, że był temat o jakimś innym zlocie, ale został zamknięty (niby regulaminowo, ale regulamin został zmieniony już po jego zamknięciu) i wtedy kilka osób się wkurzyło (za bardzo się nie dziwię) i poodchodzili (temu, to już się dziwię). Kojarzę to tylko dlatego, bo po tym pojawił się temat w Hydeparku albo Administracyjnych, inaczej bym się nawet nie dowiedział.

Generalnie, to dziwi mnie jedna rzecz: Co ktoś miałby z tego, że przejdzie z forum "a" na forum "b" albo że należy do... no właśnie nie wiem do czego? Czy chodzi o samą władzę albo prestiż (?), czy faktycznie o jakieś korzyści finansowe? Ale kto miałby komu płacić? I niby za co? Bez sensu.

Dobra, koledzy. Ja tam wracam do śrubek, drucików i żaróweczek. W wyższej polityce, to ja kariery nie zrobię. Nawet na potrójnego agenta mnie nie chcą zwerbować :( .

#54 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 19 czerwca 2013 - 18:05

Wyświetl postUżytkownik XM dnia 19 czerwca 2013 - 17:47 napisał

Kojarzę tylko taki motyw, że był temat o jakimś innym zlocie, ale został zamknięty (niby regulaminowo, ale regulamin został zmieniony już po jego zamknięciu) i wtedy kilka osób się wkurzyło (za bardzo się nie dziwię) i poodchodzili (temu, to już się dziwię).
To akurat była riposta w stronę planów organizacji zlotu tego forum miał/nie miał szansy powstania było nieistotne liczył się fakt zaburzenia tej inicjatywy.

Powód tego rozłamu już był gdzieś napisany - lepsi/gorsi i administracja nie wyraziła na to zgody. Takie wnioski sam wyciągnąłem z obserwacji obu stron.

Mi też to dynda bo jak szukałbym miłości i adoracji to na innych stronach , a nie na forum danej marki. Gdzie z założenia właśnie śrubek i drucików ono dotyczy

:okdouble: :okdouble:

#55 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 19 czerwca 2013 - 21:19

No to po co się rejestrowales pod lewym nickiem? PO CO WYWLEKAŁEŚ TEMATY Z VIPA?? Taki jesteś święty?

#56 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 19 czerwca 2013 - 22:16

Pięknie potwierdziłeś prawdziwość całej tej historii związanej z rekrutacją użytkowników. Przekaż temu miękką pałą zrobionemu że ciągle brak tego po co tam się zalogowałem.
Bo ja nie korpa że makaron na uszy załatwi sprawę.

#57 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 19 czerwca 2013 - 23:02

Jakiej historii? Nie masz pojęcia o czym mówisz. Wyciąłeś pare kawałków wyrwanych z kontekstu, i co? Robisz z siebie zbawcę narodu? Podział o którym mówisz wyniknął przez Twoje działania, i mam nadzieje że poniesiesz tego konsekwencje.

Użytkownik Biały edytował ten post 19 czerwca 2013 - 23:03


#58 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 19 czerwca 2013 - 23:40

Jak chcecie to wypłyną całe rozmowy i większość przekona się z kim ma do czynienia. Zacząłem bronić siebie i osób które znam osobiście. O ile pamiętam to też jest coś o Tobie jak nie poradziłeś sobie z 'modzeniem" tutaj , ale pod dobrą opieką może coś będzie ...

Bronisz siebie , ich czy... ? Nie wiem o co Ci chodzi.

... Macie swój upragniony wspaniały świat, więc o co chodzi ?

#59 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 20 czerwca 2013 - 00:02

Chodzi mi o to że zachowałeś się jak kawał świni bo nawet sie swoim nickiem nie potrafiłeś podpisać. Co do rekrutacji, kazdy wyrazil swoje zdanie, bo miał takie prawo. Były to nasze wewnętrzne dyskusje a Ty podstępem, wykorzystując lukę w skrypcie, wyciągnąłeś je na wierzch wysyłając ludziom PW z konta "krzak". Ponieważ pierwsze podejrzenia padły na Szafę to chłopaki się stąd pozabierali ale jak widać niepotrzebnie...

#60 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 20 czerwca 2013 - 01:32

Jesteś pewny że to Ja ??? , a może macie w szeregach osobę która też ma swój rozum ??? , a może nie lubi ktoś kogoś?

'chłopaki" wynieśli się dużo wcześniej i nie zamydlaj. Wszędzie są daty !!!
To zwołuj ich mogą wracać skoro wynieśli się prze zemnie , a Ty wyjaśniłeś całe nieporozumienie i oczyściłeś szafę z zarzutów. Ja oddam się wygnaniu do samotni.
Przecież ja tam się zalogowałem pod swoim nickiem - nie wiesz o tym ? Nawet jeden post mi się udało napisać!
Zabawne jest to że dalej "drążycie' wypisując fanaberie , a zapomnieliście co pisaliście i jakie konsekwencje mogą z tego wyniknąć.
Tym bardziej żerując na tutejszych użytkownikach !

Starczy już bo zaczyna mi się to podobać- szkoda że z poplecznikiem.

P.S.
Szkoda że roxa nie dostał stołka
P.S.1
Tak co raz bardziej odczytuję że najpierw były groźby teraz są obelgi.






Podobne tematy Zwiń