Skocz do zawartości




- - - - -

[W201] Napięcie na liczniku po wyjęciu kluczyka


11 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   burileusz


  • Postów: 12
  • Na forum od: 16 mar 2015
  • Miejscowość: Lubliniec
  • Mercedes:W124 2.6E - M103
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:S202 200CDI ELEGANCE SELECTION
  • Trzeci Mercedes:ex.W201 AUTOMATIC M102

Napisano 18 grudnia 2015 - 21:37

Witam

Według mnie stacyjka jest winna wszystkiemu , i wez pod lupe kostki mozliwe ze gdzies sie po nadpalały i robią zwarcia ,oczywiście te pod kolumna kierowniczą.
Jeżeli chodzi o te wodę o której wspomniałeś , sprawdź uszczelkę od pokrywy i calą skrzynkę, do tego trochę sylikonu i będzie cacy ;)

Użytkownik burileusz edytował ten post 18 grudnia 2015 - 21:39




#12 Offline   Macieksib


  • Postów: 7
  • Na forum od: 18 gru 2015
  • Miejscowość: Czaplinek
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 19 grudnia 2015 - 00:53

Wiec tak po osuszeniu i wyczyszczeniu skrzynki bezpieczników zegary zgasły i prąd zniknął wiec to była przyczyna moich problemów. Pokrywa jest i jest szczelna od bezpieczników tylko ze przy naprawie dmuchawy i pompki spryskiwaczy kilka razy ją otwieraniem a jak widać aura nie sprzyja i widocznie zebrała się tam woda która zawierała wszystko. Kostkę stacyjki mam do wymiany ponieważ dmuchawa dzieła po cofnięcie kluczyka. Ale nie ona była przyczyną bo była dołączona tak jak pisałem wcześniej a prąd był więc na przyszłość jeśli ktoś będzie miał podobne objawy to łatwo wyeliminować stacyjke bo to tylko trzy wkręty od pokrywy w pod kierownicą i wycięcie kostki od stacyjki jeśli prąd dalej jest w samochodzie to może być przyczyną skrzynka bezpieczników. Dziękuję za pomoc mam nadziej ze ktoś skorzysta kiedyś z tego tematu a jutro jak się naladuje aku to powtwierdze czy wszystko jest ok








Podobne tematy Zwiń