Skocz do zawartości




OT wydzielone z [W140] Impex 600SEL 1992


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   majsterus


  • Postów: 4 467
  • Na forum od: 10 lis 2011
  • Miejscowość: wielkopolskie
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:drugi to za dużo
  • Trzeci Mercedes:skuter chińczyk
  • Inne auto:i rower

Napisano 18 grudnia 2015 - 14:26

No to coraz lepiej :D Wyjmujemy silnik :D

....a jak wyglądają sanki z tyłu?? Może też by trzeba było "najrzeć" i przy okazji wyciągnąć :D

Jak szaleć to szaleć :D



#2 Offline   m00n


  • Postów: 1 411
  • Na forum od: 05 wrz 2012
  • Miejscowość: Elbląg/Morąg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:w140 500SE 1992

Napisano 18 grudnia 2015 - 14:38

majsterus, Masz jakiś problem ze swoim ego? Czy ogólnie jesteś opóźniony w rozwoju? Nie pij może jak na forum piszesz albo opanuj emocje. Jesteś typem, który rzeźbi we wszystkim co się da byle 5zl oszczędzić ale w pouczaniu to pierwszy zawsze. Tak najlepiej wyjąć silnik i zrobić raz a porządnie, widocznie w swoich autach robisz coś byle działało na tu i teraz a resztą będziemy się martwić poźniej. Niczym Kazimiera Szczuka normalnie szyt lewactwa. Nie wiem jak cie określić bo troll to chyba za mało. Wracaj lepiej rzeźbić wiązkę na kablach z golfa 3.

Użytkownik m00n edytował ten post 18 grudnia 2015 - 14:40


#3 Offline   majsterus


  • Postów: 4 467
  • Na forum od: 10 lis 2011
  • Miejscowość: wielkopolskie
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:drugi to za dużo
  • Trzeci Mercedes:skuter chińczyk
  • Inne auto:i rower

Napisano 18 grudnia 2015 - 17:02

Wyświetl postUżytkownik m00n dnia 18 grudnia 2015 - 14:38 napisał

majsterus, Masz jakiś problem ze swoim ego? Czy ogólnie jesteś opóźniony w rozwoju? Nie pij może jak na forum piszesz albo opanuj emocje. Jesteś typem, który rzeźbi we wszystkim co się da byle 5zl oszczędzić ale w pouczaniu to pierwszy zawsze. Tak najlepiej wyjąć silnik i zrobić raz a porządnie, widocznie w swoich autach robisz coś byle działało na tu i teraz a resztą będziemy się martwić poźniej. Niczym Kazimiera Szczuka normalnie szyt lewactwa. Nie wiem jak cie określić bo troll to chyba za mało. Wracaj lepiej rzeźbić wiązkę na kablach z golfa 3.
Przestań pierdzielić, i mierzyć tą 600 ze swoją zajechaną trychiną. To że ty nic więcej nie potrafisz zrobić nic więcej jak wymigać błędy nie daje Ci prawa do udzielania cennych rad...Wyjąć silnik....dobre :D, a wszystkie naprawy robili Ci mechanicy....Otóż ja się cieszę gdy zaoszczędzę nawet 5zł, i naprawię sobie sam, nie zlecając nikomu. Nawet głupią wiązkę potrafię sam zrobić z wiązki silnika z Golfa 3, i wygląda jak oryginalna, na przewodach jakich używane były w fabryce w tamtych czasach.
A Ty tego nie potrafisz....
To jak ?Dźwig już jest? Bo jakby co mam żurawia do wyciągania silnika :D

impex wykręć wszystkie świece, powypinaj wtyczki wtryskiwaczy i druga osoba niech odpala, będzie widać czy wszystkie 12 cylindrów ma iskrę.

Użytkownik majsterus edytował ten post 18 grudnia 2015 - 17:03


#4 Offline   m00n


  • Postów: 1 411
  • Na forum od: 05 wrz 2012
  • Miejscowość: Elbląg/Morąg
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:w140 500SE 1992

Napisano 18 grudnia 2015 - 19:38

Wyświetl postUżytkownik majsterus dnia 18 grudnia 2015 - 17:02 napisał

Przestań pierdzielić, i mierzyć tą 600 ze swoją zajechaną trychiną. To że ty nic więcej nie potrafisz zrobić nic więcej jak wymigać błędy nie daje Ci prawa do udzielania cennych rad...Wyjąć silnik....dobre :D, a wszystkie naprawy robili Ci mechanicy....Otóż ja się cieszę gdy zaoszczędzę nawet 5zł, i naprawię sobie sam, nie zlecając nikomu. Nawet głupią wiązkę potrafię sam zrobić z wiązki silnika z Golfa 3, i wygląda jak oryginalna, na przewodach jakich używane były w fabryce w tamtych czasach.
A Ty tego nie potrafisz....
To jak ?Dźwig już jest? Bo jakby co mam żurawia do wyciągania silnika :D

impex wykręć wszystkie świece, powypinaj wtyczki wtryskiwaczy i druga osoba niech odpala, będzie widać czy wszystkie 12 cylindrów ma iskrę.

Misiu kolorowy ale nie ekscytuj się tak. Rumianek zaparz sobie a nie non stop wóde walisz. Na psyche ci to siada. Dobre sobie. twoje cenne rady to kopułki i odmy tyle potrafisz powiedzieć. To że nie wykonuje nic sam przy aucie o niczym nie świadczy, nie jestem mechanikiem i wole zlecić robotę komuś kto się na tym zna a samemu dojśc do problemu co jest nie tak. W każdym temacie Cię pelno ale wiekszośc twoich wypowiedzi to bezwartościowy spam jakby zaciełą ci się płyta non stop to samo. Jesteś pierwszy do pouczania i moralizowania innych ale w ASO to ty chyba nigdy nie kupiłeś i jesteś naczelnym druciarzem tego forum. Bardzo się cieszę że działa Ci szczepiona wiązka z golfa 3 w samochodzie klasy premium. Po prostu jestem z ciebie dumny ale ja wole dać zarobić koledze z forum żeby zroibł to dobrze a nie odwalać taki inby. Co do wyjęćia silnika co w tym złego widzisz? Aaa no tak zapomniałem nie robiłeś u siebie rozrządu i nie wiesz ile pierdzielenia z tym potafi być jak silnik jest na aucie ale może dojrzejesze kiedyś jak w którrej twojej igiełce tłok cmoknie się z zaworem :) Jak nie wiesz jak sprawdzić wyciągnięcie łańcucha to pisz, chętnie pomogę :)
A teraz proszę zastanów się nad sobą odstaw alkohol i nie odpisuj mi już proszę.
Dobrej nocy.

#5 Offline   majsterus


  • Postów: 4 467
  • Na forum od: 10 lis 2011
  • Miejscowość: wielkopolskie
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:drugi to za dużo
  • Trzeci Mercedes:skuter chińczyk
  • Inne auto:i rower

Napisano 18 grudnia 2015 - 19:51

Ano jak się ma dwie lewe ręce.....to trzeba dać innym pojazd do naprawy......Wiązka silnika? Chłopie o czym Ty mówisz? 20 przewodów, ot cała filozofia. I wiesz co? mam oryginalne konektory na kabelkach, tak tak, w tych wyciągniętych z golfa, bo to jest to samo :) Zaprasowane w fabryce, a nie zagniecione na biurku.








Podobne tematy Zwiń