Skocz do zawartości




[W124]majsterus w124T 200E 1993


251 odpowiedzi w tym temacie

#251 Offline   majsterus


  • Postów: 4 467
  • Na forum od: 10 lis 2011
  • Miejscowość: wielkopolskie
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:drugi to za dużo
  • Trzeci Mercedes:skuter chińczyk
  • Inne auto:i rower

Napisano 10 sierpnia 2017 - 06:16

Panie Szafa, osobiście nic nie mam do Ciebie, napisałem do w/w moderatora, że po raz kolejny jest stronniczy, nie potrafi nic innego tylko używać klawisza DEL. Na tym polega rola moderatora?
Kto kogo wyśmiał i to w czyim temacie, wyszydził od rumunów?? Przepraszam czy to uważacie za fair?
Domagam się publicznie wyciągnięcia konsekwencji.
Jeżeli to nie zostanie przeprowadzone to świadczy tylko i wyłącznie o tym co wyżej stwierdziłem.



#252 Offline   szafa


  • Postów: 6 382
  • Na forum od: 04 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 4.2E - M119
  • Rocznik:1994
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo 855 2.3 T-5

Napisano 10 sierpnia 2017 - 08:04

A jak można działać w stosunku do dorosłego faceta który jest tutaj dobrych kilka lat i ciągle, ciągle zachowuje się w ten sam sposób, ciągle jego wątki są tymi podwyższonego ryzyka a każdy post od dawna powinien wymagać akceptacji moderatora. Czy Ty uważasz że my nie mamy co robić??? Ile można tego znosić, próbować załagodzić, wyjaśnić, pogodzić??

Zastanów się w końcu nad swoją działalnością tutaj, sposobem wypowiedzi i traktowania innych użytkowników.
Rzadko ostatnio zaglądam tutaj ale za każdym razem jak mam możliwość wejść to widzę zgłoszenia z Tobą związane.
To forum ma jednoczyć, łączyć i wspomagać ludzi w pracy nad gwiazdami a od długiego czasu mam wrażenie że Twoja działalność tutaj polega na prowokowaniu, wyszydzaniu, wyśmiewaniu tego co robią inni oraz gloryfikacji własnych działań jako jedynych słusznych.

Skoro wszędzie i na każdym kroku podkreślasz jaka to Polska jest fe, fu i najgorsza to jak przytykiem w stosunku do Twojej osoby może być porównanie do Rumuna? Przecież w Twoim mniemaniu nie ma nic gorszego jak polskość, więc rumunowość to jakiegoś rodzaju nobilitacja chyba w takim wypadku.

A Twoje stwierdzenie o nowobogackości to niby w tym kontekście było pochlebstwem? Czy może jednak pocisk? To co? kto pierwszy jednak zaczął?

Masz jakieś tam swoje przekonania, w większości mocno kontrowersyjne, nie dziw się więc że ludzie je komentują i nie zgadzają się z nimi, ale to zazwyczaj Tobie pierwszemu nie starcza odpowiedniej ilości dystansu aby prowadzić dyskusje rzeczową i na poziomie do którego Moderator nie będzie nic miał.

Ciężko było napisać do mnie na PW tak jak prosiłem? I tak jest z Tobą ciągle... zamykam więc ten wątek, nie oczekuje i nie chce żadnych odpowiedzi na zadane pytania, jak będziesz chciał coś dodać związanego z autem to pisz do któregoś z Moderatorów w celu otworzenia.








Podobne tematy Zwiń