Skocz do zawartości




- - - - -

[w124] Problem z alarmem - podczerwienią


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   mawi


  • Postów: 4
  • Na forum od: 31 maj 2008
  • Miejscowość: Poznań

Napisano 31 maja 2008 - 20:43

Witam, mam następujący problem :

Podejrzewam, że jest coś z alarmem. Mam "gniazda" do irdy z tyłu w klapie i z przodu w drzwiach kierowcy i sprawa wygląda tak, że nie posiadam pompki do centralnego zamku ( wcześniej wszystko chodziło - nawet bez pompki) i otwieram drzwi i zaczynają mrugać kierunkowskazy i nie mogę ich wyłączyć - nie reaguje kompletnie ( baterie wymieniłem, jeszcze chwile temu wszystko działało ), wsiadam do auta próbuje odpalić auto - kontrolki palą się ale kompletny brak reakcji nic nie chce ruszyć, nawet rozrusznik nie zakręci, a alarm cały czas uzbrojony.

Mój alarm ma taką lampke przy szybie z diodą coś tam jest napisane glass... coś :hmm: i nie przestaje mrugać ( jest cały czas uzbrojony alarm ) i nie da rady go odpalić ani nic. Proszę poradźcie bo nie mam siły, w 4 zapychaliśmy merca i później holowaliśmy na "N" z 400m ( jest to automat, ale podobno jak się wolno jedzie, około 20km/g i nie więcej i na nie wielkim dystansie to nic się nie stanie ), jest to auto ze Szwecji.

Nie wiem na ile odłączyć akumulator żeby się to poresetowało i nie wiem gdzie mogę rozłączyć ten alarm i co może winić ????

Edit: 02.06.2008 10:20

Problem rozwiązany ;) Okazało się, że winien jest bezpiecznik - drobnostka, ale i to się zdarza. Ogólnie mechanik stwierdził, że trzeba wymienić wszystkie bezpieczniki, ponieważ auto długo stało i mają one dużo nalotu i nie są w dobrym stanie :jump:



#2 Offline   Rob


  • Postów: 5 137
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Busko Zdrój i okolice
  • Mercedes:W124 2.6E - M103
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:E124 300D 24V
  • Trzeci Mercedes:E211 2.7 CDI
  • Inne auto:Partner 1.6 HDI

Napisano 09 czerwca 2008 - 08:04

mawi napisał:


Problem rozwiązany :P Okazało się, że winien jest bezpiecznik

:zeby:








Podobne tematy Zwiń