Skocz do zawartości




- - - - -

sl500 pakiet brabus - czy warto ?


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   luxmerc


  • Postów: 2
  • Na forum od: 18 lis 2018
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 18 listopada 2018 - 15:22

Cześć !
Od jakiegoś czasu poszukuję SL500 r129. Optymalnie kupiłbym auto w pakiecie AMG jednak w necie znalazłem ogłoszenie dotyczące egzemplarza z Japonii w pakiecie Brabusa. Z tego co udało mi się ustalić pakiet został dołożony przez właściciela auta, sl dostał też xenony. W Polsce z uwagi na porysowany lakier "kilka" elementów zostało pomalowych, fotele zostały ponownie obszyte, zregenerowany został mechanizm dachu, remont zawieszenie etc. Według sprzedawcy auto jestbezwypadkowe. Na moją prośbę otrzymałem zdjęcie z aukcji w Japonii i przez wymiana poszycia siedzeń - zastanawiało mnie dlaczego pomalował tych kilka elementów i obszył fotele przy takim przebiegu - może jakiś wypadek, zalanie ? Co prawda zdjęcia nie są super jakości, ale widać ze auto całe a fotele po prosu były zniszczone ze względu na lata...

https://allegro.pl/o...onia-7544082436

Będę wdzięczny za Waszą opinię i podpowiedzi.



#2 Offline   Szatan


  • Postów: 45
  • Na forum od: 19 gru 2017
  • Miejscowość: Stargard
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL600 R129

Napisano 29 listopada 2018 - 10:30

Wyświetl postUżytkownik luxmerc dnia 18 listopada 2018 - 15:22 napisał

Cześć !
Od jakiegoś czasu poszukuję SL500 r129. Optymalnie kupiłbym auto w pakiecie AMG jednak w necie znalazłem ogłoszenie dotyczące egzemplarza z Japonii w pakiecie Brabusa. Z tego co udało mi się ustalić pakiet został dołożony przez właściciela auta, sl dostał też xenony. W Polsce z uwagi na porysowany lakier "kilka" elementów zostało pomalowych, fotele zostały ponownie obszyte, zregenerowany został mechanizm dachu, remont zawieszenie etc. Według sprzedawcy auto jestbezwypadkowe. Na moją prośbę otrzymałem zdjęcie z aukcji w Japonii i przez wymiana poszycia siedzeń - zastanawiało mnie dlaczego pomalował tych kilka elementów i obszył fotele przy takim przebiegu - może jakiś wypadek, zalanie ? Co prawda zdjęcia nie są super jakości, ale widać ze auto całe a fotele po prosu były zniszczone ze względu na lata...

https://allegro.pl/o...onia-7544082436

Będę wdzięczny za Waszą opinię i podpowiedzi.
Uważam że nie jest wart swojej ceny. pakiet zamontowany niechlujnie, słabo spasowany. kilka elementów malowanych. Szczerze to auto za te pieniądze powinno mieć już oryginalny lakier. A jak właściciel tłumaczy że auto było porysowane i pomalował to kłamie. Jeżeli lakier jest mocno porysowany zazwyczaj wystarczy polerka. Lepiej jak byś kupił wersję 600, jest taka granatowa na allegro. 60tys zł ale wygląda jak milion monet . Sam posiadam r129 600 i nie żałuje tej decyzji. Fakt utrzymanie silnika jest drogie ale nie dajmy się zwariować. Tymi samochodami robi się tylko kilka tyś km rocznie, a utrzymanie 500 też nie jest tanie. No i 600 bardziej zyskuje na wartości. A pakiet za 4-5 tyś kupisz i zamontujesz jak będzie trzeba. to jest tylko moja opinia. A auto z ogłoszenia wygląda na ulepa.








Podobne tematy Zwiń