Skocz do zawartości




- - - - -

Nie działają tylne szyby elektryczne/pali bezpiecznik H (niebieski)


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Offline   MB320ce


  • Postów: 3
  • Na forum od: 07 lis 2020
  • Miejscowość: Rzeszyn
  • Mercedes:W124 3.2E - M104
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Mercedes Benz w124 300TD

Napisano 20 kwietnia 2021 - 20:42

Cześć,
jak w temacie. W moim Mercedesie nie działają tylne szyby elektryczne, a bezpiecznik wywala w momencie otwierania drzwi kierowcy, Zdjąłem boczek tapicerki aby poszukać ewentualnych przyczyn zwarcia jednak nic nie znalazłem. Tak samo w korytku łączącym nadwozie z drzwiami. Instalacja nie ma znamion jakichkolwiek przetarć. Wszystko pochowane w otulinach itd. Miał ktoś może z Was taki przypadek lub może poradzi co jeszcze można zrobić lub gdzie szukać problemu.
Przekopałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.



#2 Offline   MB320ce


  • Postów: 3
  • Na forum od: 07 lis 2020
  • Miejscowość: Rzeszyn
  • Mercedes:W124 3.2E - M104
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Mercedes Benz w124 300TD

Napisano 21 kwietnia 2021 - 13:18

Wyświetl postUżytkownik MB320ce dnia 20 kwietnia 2021 - 20:42 napisał

Cześć,
jak w temacie. W moim Mercedesie nie działają tylne szyby elektryczne, a bezpiecznik wywala w momencie otwierania drzwi kierowcy, Zdjąłem boczek tapicerki aby poszukać ewentualnych przyczyn zwarcia jednak nic nie znalazłem. Tak samo w korytku łączącym nadwozie z drzwiami. Instalacja nie ma znamion jakichkolwiek przetarć. Wszystko pochowane w otulinach itd. Miał ktoś może z Was taki przypadek lub może poradzi co jeszcze można zrobić lub gdzie szukać problemu.
Przekopałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem.

AKTUALIZACJA: Bezpiecznik wywala nawet w momencie otwierania drzwi pasażera. W momencie zamkniętych drzwi przednie szyby działają, ale tylne nie chcą drgnąć. Przyciski od sterowania na panelu głównym podświetlają się, a z tyłu nie.
Ma ktoś pomysł co może mojej Mercedes dolegać??








Podobne tematy Zwiń