Skocz do zawartości




- - - - -

[w124] awaria wycieraczki tylnej szyby


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   letko


  • Postów: 20
  • Na forum od: 25 paź 2008
  • Miejscowość: Ustron

Napisano 15 stycznia 2009 - 11:36

Szukałem w FAQ ale nie znalazłem.

Problem zgotowałem sobie sam. Dzisiaj rano zawoziłem syna na PKP i chciałem załączyć tylną wycieraczkę, ale ta nie ruszyła bo jak się okazało była oblodzona i pomimo tego że załączone było ogrzewanie tylnej szyby nie zadziałała bo była przymarznięta.
Po oczyszczeniu i odklejeniu wycieraczki jak chćę załączyć na środkowym klawiszu ze spryskiwaczem nie działa i na prawym klawiszu działa tylko w pozycji pracy przerywanej (w dolnym położeniu) w pozycji górnej - pracy ciągłej też nie działa.
Ogrzewanie szyby tylnej działa i kierunkowskazy też, także nie powinien to być bezpiecznik Nr 10.

Czy ktoś może doradzić co się stało?



#2 Offline   letko


  • Postów: 20
  • Na forum od: 25 paź 2008
  • Miejscowość: Ustron

Napisano 15 stycznia 2009 - 13:58

Dziękuję za informację. Poszedłem żeby sie temu przyglądnąć i jak trzasnąłem klapą to chyba coś zakontaktowało bo wszystko wróciłó do normy Działa ;-)
Żeby życie nie było zbyt sielankowe to z kolei centralny zamek coś zaczął szwankować. Po zamknięciu i próbie ponownego otwarcia nie można przekrącić kluczyka dopiero po jakimś czasie. Wsiadłem do samochodu, zamknąłem się od środka i usłyszałem że któryś silniczek od centralnego brzęczy jeszcze jakiś czas (ok 20-30sek) dopiero jak sie wyłączy to można drzwi otworzyć normalnie :P

#3 Offline   letko


  • Postów: 20
  • Na forum od: 25 paź 2008
  • Miejscowość: Ustron

Napisano 15 stycznia 2009 - 21:46

Słyszę to brzęczenie w tylnych prawych drzwiach, ale nie wiem czy nie zaczęło się to w momencie jak nacisnąłem "guzik" w tylnej klapie kiedy była otwarta? Dzisiaj mam ogólnie parszywy dzień.








Podobne tematy Zwiń