Skocz do zawartości




[w124] kubek 2.0 diesel 1994r.


225 odpowiedzi w tym temacie

#21 Offline   EssiRS


  • Postów: 5 564
  • Na forum od: 07 sty 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 5.0E - M119
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:cabrio
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:SL500
  • Inne auto:Mercedes V12 Biturbo

Napisano 02 lipca 2007 - 08:53

kubek, prosze cie.... zapoznaj sie z regulaminami obowiazujacymi na forum. Zdjecia zamieszczamy w miniaturkach. Nie piszemy 3 postow tuz po sobie, tylko uzywamy funkcji edytuj do 30minut od wyslania pierwszej wiadomosci. Dokladasz niepotrzebnej pracy moderatorom :-|

Samochod widac ze zadbany. Srodek mi nie podchodzi za bardzo bo ani kolor nie jest za piekny, ani materialy... no ale taxi zostala wyprodukowana w innym celu. Ma byc przede wszystkim praktyczna :czujnik:

Co do tylnej klapy to smiesznie to wyglada, bo widac ze dolny pas jest od E-klassy, za to klapa ewidentnie od W124 przed liftem. Moze pomysl nad kokupieniem takiej blendy, ktora optycznie upodabnia klape bagaznika do E-klassy.



#22 Offline   kubek


  • Postów: 425
  • Na forum od: 19 maj 2007
  • Miejscowość: Białystok

Napisano 02 lipca 2007 - 12:08

oooo ja bardzo chetnie bym taka kupil,tyle ze oryginalna.kupilem juz jedna od OSKARA ale nasza kochana poczta polska zgubila ja i bylem wsciekly.a moze ktos z Was posiada taka blende i chcialby ja odsprzedac?? co do edytowania to oki bede pamietal :czujnik:

#23 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 02 lipca 2007 - 12:12

kubek allegro Twoim przyjacielem :-P

#24 Offline   kubek


  • Postów: 425
  • Na forum od: 19 maj 2007
  • Miejscowość: Białystok

Napisano 02 lipca 2007 - 22:36

właśnie jest problem bo nie ma tego na allegro juz tyle przeszukałem,że głowa mała i nic ;)

#25 Offline   kubek


  • Postów: 425
  • Na forum od: 19 maj 2007
  • Miejscowość: Białystok

Napisano 02 września 2007 - 23:00

hej pisze bo właśnie znalazłem wprost pięknego angola i oczywiście pierwszy do niego dopadłem no i mam co chciałem . . . elektryke. właśnie zostało wszystko dopięte na ostatni guzik i oto jest i nawet działa hehe ;-) szkoda ze angol nie miał wycieraczek na lampach bo bym sie szarpną. teraz stawiam na klime i silnik.szukam jakiegoś 2,5 ewentualnie 2,5 TD ale nic nie moge znaleść,wszystkie jakieś zajechane :E

#26 Offline   Charlie9


  • Postów: 7 791
  • Na forum od: 15 sty 2007
  • Miejscowość: Kraków
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 02 września 2007 - 23:03

A w tym "rozbebeszanym" angliku sa moze jeszcze kratki wlotow powietrza (w kokpicie)? Potrzebuje od kierowcy i od pasazera. Jak cos - prosze o PW

#27 Offline   kubek


  • Postów: 425
  • Na forum od: 19 maj 2007
  • Miejscowość: Białystok

Napisano 23 września 2007 - 16:32

witam ponownie.od kiedy pierwszy raz zamieściłem zdjęcia mojej :old: na naszym kochanym forum to troszke sie pozmieniało w moim autku. Co do wnętrza to założyłem elektryczne szyby wszystkie 4 i oczywiście wszystko na oryginalnym systemie łącznie z wiązką kabli,obszyłem kierownice skórą (ale jeszcze nie jest dokończona bo bedzie obszyta cała kiera),założyłem daszki przeciw słoneczne oba z lusterkami (podświetlane) <-- droga sprawa,no i zamontowałem termometr i tutaj też wszystko na oryginale jest.
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Na zewnątrz: po zlocie zainspirował mnie OSKAR i zapragnołem mieć klamki w kolorze nadwozia no i oto są :old: klamki i dysze spryskiwaczy. no inajważniejsze na tylnim słupku znalazła się klubowa naklepka http://mb201-124.eu/...tyle_emoticons/default/hooray.gif
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika
Dołączona grafika

Oczywiście to nie koniec moich prac.w niedalekiej przyszłości trafi na tył zderzak od E taki jak byc u mnie powinien,moze zmienie klape albo tylko blende od coupe zaloze jak znajde taką,wycieraczki na lampy przednie no i oczywiscie xenony :cool: w środku boczki zostana obszyte skórą,zamontuje tylnia polke z zagłówkami i marzy mi sie elektryczna roleta :D na razie to wszystko a teraz drodzy koledzy ocencie jak mi idzie hehe :old: pozdrowka

#28 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 23 września 2007 - 17:40

troche szpetnie wygladaja otwory wycięte pod przelaczniki szyb. ja bym poszukal oryginalnego drewna z tymi otworami http://mb201-124.eu/...tyle_emoticons/default/myjzeby.gif

#29 Offline   jjanicki


  • Postów: 491
  • Na forum od: 06 lut 2007
  • Miejscowość: Lublin
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1983
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:LPG

Napisano 23 września 2007 - 18:26

Cytat

troche szpetnie wygladaja otwory wycięte pod przelaczniki szyb
Wszystko zależy od zdolności manualnych "wycinacza" :czujnik:

#30 Offline   MISQ


  • Postów: 910
  • Na forum od: 09 lut 2007
  • Miejscowość: Przemyśl
  • Drugi Mercedes:W210 E280

Napisano 23 września 2007 - 19:58

Bialy napisał:

troche szpetnie wygladaja otwory wycięte pod przelaczniki szyb

dokladnie tak jak mowisz... Zamiast inwestowac w xenony czy inne zupelnie nie potrzebne duperele proponuje rozprawic sie z "rudym" i z tym obrzydliwym kolorem jakim jest budyn... Kolor tapicerki jak dla mnie marny i w to tez bym zainwestowal (jest na allegro bezowy srodek kompletny az dziwne ze jeszcze go nikt nie kupil) ale powst. pytanie czy warto ladowac w auto po taryfie? :? Tak czy siak wg mnie:
1. kolor i rudy
2. tapicerka
3. stylizacja na E-klase
4. inne ...








Podobne tematy Zwiń