Skocz do zawartości




2011-09 IX OZF Leśny Dwór "Extreme Ultras"



625 odpowiedzi w tym temacie

#591 Offline   Johny


  • Postów: 1 685
  • Na forum od: 19 lis 2009
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 września 2011 - 16:12

No ajda, byli tacy co pracę rzucili, żeby na zlocie się pojawić 8) . Poprzednia impreza była bardzo dobra, ta była dużo lepsza...strach pomyśleć jak wyśmienita będzie następna :roll:



#592 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 20 września 2011 - 18:29

widziałam zdjęcia, filmiki, dlatego mega żałuję, że mnie nie było. ale co tam. miejmy nadzieję, że na następną zawitam swoją gwiazdą :hmm:

#593 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 20 września 2011 - 18:30

No to czas na mnie abym pokazał parę fotek od siebie. co prawda nie cykałem furek ale uważam że chłopaki mieli lepszy sprzęt do tego ;)

Jak wszystkim wiadomo na zlot dotarłem za pomocą pkp i kolegi łukasza. Niestety w wyniku kolejowych perypetii (pociąg odjechał 5 minut przed czasem - kosmos :smiech2: ) nie zrobiłem pełnej dokumentacji fotograficznej bo ledwo na przesiadki zdążałem, ale ważne że sie udało :P

Ponieważ przyjechaliśmy do leśnego dworu trochę wcześniej to Iza i Łukasz wymyślili sobie że wyskoczą do Świebodzina zobaczyć największą na świecie figurę/posąg/pomnik* Jezusa. Myślę sobie "K...wa, pojade z nimi, zobacze jebitnego Jezusa to może się nawrócę :E ". No i jak pomyslałem tak zrobiłem. Ruszyliśmy w trasę (47km od KD) i po 5-10 minutach kręcenia się po mieście dojechaliśmy. Zastał nas taki oto widok:

Dołączona grafika

Postanowiłem podejść bliżej...

Dołączona grafika

i jeszcze bliżej...

Dołączona grafika

...i wiecie co. Ch... z tego wyszedł :E Po prostu był za mały :hmm:

Trudno. Postanowiliśmy zjeść jakieś śniadanie/obiad/inny bliżej nieokreślony ciepły posiłek*, więc ruszyliśmy do centrum. Tam spotkaliśmy ciekawego pana. Był bardzo małomówny ale trzeba przyznać że potrafił z zaciekawieniem wysłuchać człowieka :mrgreen:

Dołączona grafika

Po zjedzeniu kebaba z zimnym mięsem i odgrzanej w mikrofalówce pizzy skierowaliśmy się spowrotem do ośrodka i zaczeli się zjeżdzać uczestnicy :pub: . Pominę troche ten element bo każdy pamięta (or not :zeby: ) jak to wyglądało i przejdę do kwestii że tak powiem "pokojowych". Pamiętacie Marcinka i jego materac na poprzednim zlocie w LD? Tym razem również nie obyło się bez ekscesów. Nasz kolega Marekl widocznie bardzo mocno nadwyrężył konstrukcję łóżka (w końcu kawał chopa, nie?) i w środku nocy (z piątku na sobotę) usłyszałem w pokoju silny huk. Obróciłem się ale widze że Marek śpi i nie widać żadnych zniszczeń więc olałem temat. Nad ranem zastał mnie taki oto widok :E :

Dołączona grafika

Na szczęście udało nam się wszystko ładnie poskładać do kupy.

Nasza piątkowa wycieczka oraz ciężka noc chyba chyba coś zmieniły w życiu Łukasza i Izy. Zobaczcie sami :czujnik: :

Dołączona grafika

Ponieważ w/w parka wstępnie zaplanowała odwiedziny u rodzinki w drodze powrotnej to dogadałem kwestię powrotu z Darulem i Nulą500700.Tak oto ok. godziny 15:30 dojechaliśmy do kołobrzegu.

Dołączona grafika

Pociąg do Wawy miałem o godz 4:25 więc na szybko pomacałem nowy nabytek Darka ( no i ofkors się przejechałem :) ) - fura naprawdę pierwszorzędna, myślę że na zlocie nagrodę by dostała. Potem kolacyjka, ogarnięcie się i lulu. O 4:05 zostałem dostarczony na dworzec PKP gdzie czekał już podstawiony skład. Żeby nie było za pięknie to za Koszalinem na tory przewróciło się drzewo i 30 minut staliśmy w lesie, a na przesiadkę miałem w pierwotnym rozkładzie ok 15 min :shock: . Na Szczęście sytuacja się wyprostowała i o czasie (tj po 14 godzinach i 11 minutach) dotarłem do Chełma.

* niepotrzebne skreślić

#594 Offline   KIVAK


  • Postów: 243
  • Na forum od: 28 sty 2009
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:VW Passat B5 3B Variant 2000

Napisano 20 września 2011 - 18:54

O, nie wiedziałem że Biały też był w Świebodzineiro :shock:

#595 Offline   lukaszstas


  • Postów: 2 039
  • Na forum od: 01 sie 2008
  • Miejscowość: Łódź/Wieluń
  • Mercedes:W124 3.0E-24V - M104
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:coupe
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Volvo S80

Napisano 20 września 2011 - 18:56

KIVAK napisał:

nie wiedziałem że Biały też był w Świebodzineiro

Taka nasza przyzwoitka :smiech2:

#596 Offline   Johny


  • Postów: 1 685
  • Na forum od: 19 lis 2009
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 września 2011 - 21:04

Odzyskałem hasło do YT ... :smiech2:

#597 Offline   JarekBart


  • Postów: 29
  • Na forum od: 16 cze 2009
  • Miejscowość: Ząbkowice Śląskie / Dolnośląskie
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 września 2011 - 23:06

Widzę, że temat "Miszelinków", dlaczego jeden a nie dwa? został podjęty na forum :zeby:
Oj tam, oj tam... tak palnąłem jakoś przy tym ognisku... i kto by pomyślał, że dorobię się przez to nowej ksywki :smiech2:
Ciekawe, co mi ślina na język przyniesie na next zlocie :czujnik:
A tak, szczerze... to powiem Wam, że impreza była na maxa udana, wielka dziękówka oraz ukłony dla wszystkich za miłe i gorące przyjęcie...

#598 Offline   Johny


  • Postów: 1 685
  • Na forum od: 19 lis 2009
  • Miejscowość: Bydgoszcz
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 września 2011 - 23:14

JarekBart, obowiązkowo z Gosią :czujnik: . Jeżeli następny będzie zimowy to driftolotem będzie każda :smiech2: od om601 po m119...i wtedy Bóg wie co ta dziewczyna pokaże na sprawnościówce :mrgreen:

#599 Offline   JarekBart


  • Postów: 29
  • Na forum od: 16 cze 2009
  • Miejscowość: Ząbkowice Śląskie / Dolnośląskie
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 20 września 2011 - 23:28

Johny ...sie wie... Już mówi o następnym, że trzeba jechać... Takiej ekipy to ze świecą szukać :smiech2:
Jest jeszcze dużo czasu aby się doszkolić... Może nie Gosia, ale ja to muszę bankowo... Kobieta mnie objechała :oops:
Ale pocieszam się, że nie tylko mnie, 2-gie miejsce w tej kategorii ... Cała dumna chodzi i mi dogaduje :czujnik:

#600 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 21 września 2011 - 09:05

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy.

W związku z tym, że nasz kolega KamilW124 po raz kolejny, dał się poznać jako człowiek bardzo zaangażowany w życie forum, postanowiliśmy w gronie administracyjnym przyznać mu rangę ZASŁUŻONY DLA FORUM.
Na to wyróżnienie zasłużył nie tylko w LD ale już w WAJKU gdzie także brał czynny udział w organizacji zlotu.
Wszyscy wiedzą, że na EXTREME ULTRAS wykonał kawał świetnej roboty zajmując się sprawnościówką, przeprowadził konkurs strzelecki.

Kamilu, gratuluję :czujnik:

Cieszy mnie to, że coraz więcej ludzi pyta o to w czym pomóc i bezinteresownie to robią.

Chciałbym także podziękować Dzidce za pomoc i wspieranie nie tylko duchowe naszego wyróżnionego :ok:








Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post