Skocz do zawartości




- - - - -

Regeneracja/wymiana wtryskiwaczy - SZCZECIN


32 odpowiedzi w tym temacie

#31 Offline   damian89


  • Postów: 29
  • Na forum od: 18 mar 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Ford Galaxy 1.9 TDI

Napisano 15 lutego 2014 - 16:27

Słowo się rzekło, jestem po regeneracji wtrysków, okazało się, ze wszystkie 5 były na wykończeniu, gdybym pojeździł na nich jeszcze trochę, do musiałbym się liczyć ze strasznymi kosztami remontu silnika. Mechanik wziął 120 zł za jeden wtrysk, według mnie jest to drogo, ale zrobił wszystko na oryginalnych częściach BOSCH'a i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że było warto. Samochód śmiga, tak jak powinien, a jak ze spalaniem? Nie mam jeszcze poglądu, ponieważ ciągle jestem w trasie (jak będę wiedział ile pali to napiszę, przed regeneracją przejeżdżałem 90 km/ 60 zł) , ale na tę chwilę, jest ogromna różnica w mocy i nie tylko. Dziękuje wszystkim za poświęcony czas!

Pozdrawiam



#32 Offline   DanielB


  • Postów: 513
  • Na forum od: 17 kwi 2011
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W201 2.0E - M102
  • Rocznik:1985
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 15 lutego 2014 - 16:34

U kogo robiłeś? Też bym skorzystał jeśli warto.

#33 Offline   luka9


  • Postów: 170
  • Na forum od: 27 gru 2012
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W124 2.0D - OM601
  • Rocznik:1990
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:w210 E300 97"

Napisano 15 lutego 2014 - 23:21

Ja w Wawie robię wtryski po 80zł sztuka :P na WZMie i jak narazie nie narzekam, końcówki naprawdę godnej jakości (oczywiście o ile mówimy o oryginalnych WZM bo w sieci i hurtowniach od cholery jest podróbek niestety ... taki life nastał że podrabiają te końcówki na potęgę), teraz czeka mnie robota moich końcówek w mesiu bo od kupna nie robiłem a leją jak cholera ;). Tak to robiłem w 1.9 citroenowskim XUDzie i 3.0TD OM606 w okularze i naprawdę różnica niebo a ziemia ;).








Podobne tematy Zwiń