Skocz do zawartości




Wydzielone z [w201] 2.0 M102 + Turbo - dlaczego zamknięty?



53 odpowiedzi w tym temacie

#11 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:27

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 09:20 napisał

Skoro prezentujecie te samo logo i ten sam ignorancki ton przyjmowania innych argumentów to coś ten Macierewicz ma rację, ale nie o tym jest ten temat.

Nie, nie ma racji. Udowodnij swoją rację, zamiast insynuować bzdury. A, skoro tego nie dotyczy dyskusja, to dlaczego każdy Twój post odnosi się włąśnie do tego zagadnienia?

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 09:20 napisał

Tylko o tym że lcd to tania tandetna masówka. Ja całkowicie się z tym zgadzam bo co to jest zamówić 1 milion świecidełek i kupić program od jakiejś mądrej głowy.
Z drugiej strony. Przecież wszyscy naprawiacie, macie styczność z tymi programami to może napiszecie do producentów że stworzycie o 10% tańsze softy. Jest to tak tanie i masowe rozwiązanie że moje dzieci w zabawkach maja jakieś tablety kupione po 1zł i wcale im ani mi tego nie szkoda.

Nie mam o danym temacie bladego pojęcia, to się wypowiem. Gratuluję.

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 09:20 napisał

Co do produkcji taśmowej w124 to na tamte lata to był to ogromny postęp w przyśpieszeniu i zoptymalizowania kosztów produkcji. Wyprodukowano ogrom sztuk przy zachowaniu jakości na najwyższym poziomie, która jak widać do tej pory się potwierdza. Ja to widzę tak - stworzono świetny produkt w czasach które wymagały takiego produktu, a teraz są czasy lcd i też tworzone są takie produkty by wymaga tego rynek i nie znaczy to że ten który lubi tamte produkty jest zły, albo mniej inteligentny. Po prostu ceni coś więcej niż tylko jednorazowe kolorowe świecidełka
Ament

O, to coś nowego, bo do tej pory mogliśmy się dowiedzieć, że ci którym te "świecidełka" nie przeszkadzają to głupki łase na "fajerwerki" techniczne.

Wyświetl postUżytkownik pawel14b3 dnia 30 września 2015 - 09:20 napisał

, zaiste jest że masz swoje zdanie i jesteś z tego dumny, a to że ktoś ma swoje zdanie i chce/umie go bronić wedle Twojej opinii staje się chamem. Dlatego jetem jaki jestem i jestem tam gdzie jestem, a na resztę mam głęboko i wiesz co ??? Jest mi z tym dobrze ;)

Chamstwem jest pomawianie innych, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia.



#12 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:29

Ile mam czekać? Scalac posty i zajmować się bzdurami to umie każdy, a tu nikt nie umie usunąć użytkownika?

#13 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:30

Może przez to, że to cyfrowe forum, a nie analogowe. :)

#14 Gość_mercedres92_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:33

Ej.. ja mam balerona a lepiej mi się jeździ okiem. Mam Nokię 6310i ale jednak lepiej operuje mi się Blackberrym.... I mam halogenki w domu a nie świeczki....

To znaczy że ze mną coś nie tak? Czy to już dozwolone?

Aaaa i mam mtb z 28 biegami a nie bicykl :P

Ale ja się nie znam....... Idę wykrzesać ogień bo zimno się robi.

Dołączona grafika

Użytkownik mercedres92 edytował ten post 30 września 2015 - 09:35


#15 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:34

Nie kłam, piec też wyrzuciłeś i przeszedłeś na ciepło systemowe.

#16 Gość_mercedres92_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:37

Wyświetl postUżytkownik Kamien dnia 30 września 2015 - 09:34 napisał

Nie kłam, piec też wyrzuciłeś i przeszedłeś na ciepło systemowe.

No masz mnie.

Ale telewizor mam kineskopowy!!!!! (jeszcze :P )

#17 Gość_Kamien_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:39

Jeśli nie ma lamp, to się nie liczy. Jesteś łasy na świecidełka i dałeś sobie wyprać mózg przez korporacje i loże.

#18 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 09:50

Ile mam czekać? Scalac posty i zajmować się bzdurami to umie każdy, a tu nikt nie umie usunąć użytkownika?

#19 Offline   pawel14b3


  • Postów: 3 479
  • Na forum od: 25 paź 2007
  • Miejscowość: Bielawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W220 S 500
  • Trzeci Mercedes:W140
  • Inne auto:dwa buty

Napisano 30 września 2015 - 09:57

Wyświetl postUżytkownik krass dnia 30 września 2015 - 09:24 napisał

I powtarzam - nie masz zielonego pojęcia ani o warunkach produkcyjnych ówczesnych ani obecnych. Najbledszego.
Szklana kula Ci to wywróżyła ???

Wyświetl postUżytkownik krass dnia 30 września 2015 - 09:24 napisał

gnorantem jesteś Ty, bo nie wiesz a piszesz.
No fakt wiesz bo pracujesz, a inni tylko oglądają płoty z drutu kolczastego.

Wyświetl postUżytkownik krass dnia 30 września 2015 - 09:24 napisał

Chciałeś napisać, że reprezentujemy AROGANCKI ton.
Tak przyjmowania innego zdania.
Nie odchodź zostań z nami !!!

Wyświetl postUżytkownik Kamien dnia 30 września 2015 - 09:27 napisał

Nie, nie ma racji. Udowodnij swoją rację, zamiast insynuować bzdury
Takie wnioski wyciągnąłem czytając bo majster nie napisał że nie lubi i dla niego jest to tandeta, na co mocno rozdmuchaliście temat o tomografach świetle i innych (mocne argumenty) Napisane zostało że postęp jest nieunikniony, ale ktoś nie musi żyć nim w zgodzie.

Dalej nie chce mi się bić piany bo nie ma sensu i wszyscy mają rację i wszyscy się mylą , jak ktoś czuje się urażony to sorry.

Wyświetl postUżytkownik krass dnia 30 września 2015 - 09:50 napisał

Ile mam czekać?
Może to zrobić administrator , którego nie ma i jest odpowiedni dział do tego. Chyba wystarczy się wylogować i za miesiąc sprawdzić czy usunięto, a nie tupać nóżką - natychmiast

#20 Gość_krass_


  • Na forum od: --

Napisano 30 września 2015 - 10:04

Tak? A wielki scalacz postów nie może zamknąć konta? Mnie wystarczy zablokowanie. A jak przyjdzie król decydowania o tym, o czym można dyskutowac, to usunie.

A Ty się teraz nie wycofuj ze swojego jedynego słusznego stanowiska. Coś tak zmiękł nagle? Poczytales swoje posty wcześniejsze?

Użytkownik krass edytował ten post 30 września 2015 - 10:05







Podobne tematy Zwiń