Skocz do zawartości




- - - - -

Tarcze Indiglo


209 odpowiedzi w tym temacie

#11 Offline   MICHAL200


  • Postów: 4 005
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Uniejów
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C180 po lifcie

Napisano 30 maja 2008 - 22:43

Koledzy ale Piotrek gdzies pisal jakis czas temu ze wraca do oryginalow :( a kupil je na Allegro :( za 70zl. bo go przejrzalem hehe ale w Komisji Sledczej nie jestem :(



#12 Offline   maMBa


  • Postów: 38
  • Na forum od: 09 sty 2008
  • Miejscowość: Ostróda

Napisano 31 maja 2008 - 13:25

oto moje tarcze z indiglo:

http://i32.photobucket.com/albums/d43/p ... yka/10.jpg
http://i32.photobucket.com/albums/d43/p ... yka/11.jpg

w nocy wyglądają całkiem nieźle ale strasznie szybko żrą baterie.
niestety im dłużej mam mercedesa tym bardziej mi się przestają podobać takie zabawki i zaczynam tęsknić za oryginalnymi zegarami. W następnym juz nie zamontuje czegoś takiego. Takie zegary można nazwać wiochą ekslusive :) niebieskich ledów nie ma - ale i tak świeci jak latarka.

Pozdrawiam

#13 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 31 maja 2008 - 13:39

maMBa napisał:

zaczynam tęsknić za oryginalnymi
I tak być powinno :)

Grzybulus, przekonaliśmy Cię? Zaniechasz takich odpałów?

#14 Offline   Radosław


  • Postów: 926
  • Na forum od: 08 maj 2007
  • Drugi Mercedes:W201 om601

Napisano 31 maja 2008 - 13:45

takie zegary to wg mnie do calibry np pasuja a nie do auta z klasa jakim jest :)

#15 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 31 maja 2008 - 13:55

pełnoletni mercedes autem z klasą :) nie przesadzajcie ;-) ale indiglo też bym nie założył :)

#16 Offline   _arson


  • Postów: 440
  • Na forum od: 22 sty 2007
  • Miejscowość: Gliwice

Napisano 31 maja 2008 - 19:51

Wypowiedzi kolegi radekn2o nie bede komentowal, :jump: i wszystko jasne...

A ja przyznam sie ze zalozylbym u siebie takie tarcze. Zmienilbym w nich tylko podswietlenie na takie jak w oryginale bo te czerwono niebieskie zajezdza vw :hmm:

#17 Offline   Grzybulus


  • Postów: 67
  • Na forum od: 24 kwi 2008
  • Miejscowość: Tczew

Napisano 31 maja 2008 - 22:12

Wracajac do tematu ;)...

Cytat

Grzybulus, przekonaliśmy Cię? Zaniechasz takich odpałów?

Przyznam ze dosc polowicznie ;) W sumie im dluzej na nie patrze tym mniej mi sie podobaja - przynajmniej te niebieskie - ale ciagle przetwarzam sobie w myslach jak wygladaloby to w wersji bialo czarnej... Wczoraj upewnilem sie ze te niebieskie nijak nie beda pasowaly do mojej :jump:. Czerwone oswietlenie pokretel + czerwono podswietlone radio + niebieskie zegary = nieudana kompilacja :?:


Cytat

jednak jeśli mowicie o aucie które ma 20 lat i wyprodukowano je w liczbie 2000000 egzemplarzy ze jest wyjatkowe i jest autem z "klasą" to obrażacie takie auta jak SL , ford mustang , jaguar xj itp itd . raczej było bo porównując to do współczesnych kompaktów to to ta klasa pozostaje tylko w nazwie auta ;-)

Dla mnie moja 190 jest czyms bardzo cennym. Nie jest przesadnie szybka, brakuje w niej wielu podstawowych udogodnien, nie jest zawalona bajerami na widok ktorych mijani przechodnie dostaja palpitacji serca, ogladaja sie i pokazuja palcami...ale... jest. I to wystarczy. Wielokrotnie kiedy ktos pyta sie mnie o to czym jezdze i odpowiadam "Mercedes" lub "190" nie ma wiecej pytan. Taka odpowiedz zupelnie wystarcza bo ludzie wiedza ze jest to klasa sama w sobie. Bez znaczenia czy ma 20 czy 30 lat. I teraz wiem ze od kiedy pierwszy raz wsiadlem do mercedesa i ruszylem nim w trase, watpliwym jest ze kiedykolwiek bede szukal innego samochodu poza :hmm: chocby mial to byc stary trup, wielka satysfakcje da mi doprowadzenie go jesli nie do swietnosci to chociaz do stanu uzywalnosci na miare swoich mozliwosci. Tyle z mojej strony.

#18 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 31 maja 2008 - 22:51

jeśli chodzi o indiglo to jest mozliwość zamowienia samego swiecacego elementu tarczy i naklejenia na to tarczy np. aluminiowej z innej aukcji i wtedy to bedzie wyglądało jak na tą Klasę przystało :jump:

#19 Offline   Janwno


  • Postów: 373
  • Na forum od: 17 lut 2007
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:brak
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:brak
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 31 maja 2008 - 22:56

Grzybulus, a moim zdaniem tarcze które pokazałeś w linku w drugim poście, wyglądają całkiem nieźle, gdyby jeszcze popracować nad ich wyglądem i bardziej upodobnić jest do wyglądu tych standardowych tarcz w Mercedesie to efekt mógłby być bardzo przyjemny. Tylko żeby kolor ich podświetlenia nie był śnieżnobiały, tylko bardziej miodowy tak jak w serii.


Ten atak na kolegę radekn2o uważam za na nie na miejscu, bo co innego dobra dyskusja, a co innego wyśmiewanie kogoś i dopisywanie mu nie swoich słow :?

#20 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 31 maja 2008 - 22:59

Janwno, to tak jak pisałem mozna zmowic u nich sam element ktory swieci i na allegro dobrac jakies fajne tarcze zegaró a takich nie brakuje :mrgreen:

co do "ataku" to jestem przyzwyczajony juz nie jedno forum :czerwona: tak reaguje na "inne" podejscie do tematu marek








Podobne tematy Zwiń