Skocz do zawartości




[w124] kubek 2.0 diesel 1994r.


225 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   kubek


  • Postów: 425
  • Na forum od: 19 maj 2007
  • Miejscowość: Białystok

Napisano 01 lipca 2007 - 18:09

witam to właśnie moja 124 E z 94 roku. troche obawiam sie wystawiania w ogole jej zdjec :ok: bo jak patrze jakie macie piękne :mrgreen: to poprostu zamykam sie w sobie. dostalem te 124 w spadku gdyz tatko kupil sobie inne autko i jezdze nim od roku,ale w zasadzie dopiero teraz zaczynam cos z nim dzialac. na razie zmienilem tylnie lampy i założyłem alumki. w planach teraz mam założenie elektryki na wszystkie szyby, marzą mi sie lampy clear + kierunki na przod,autko potrzebuje znachora od malowania bo jest kilka drobniutkich spraw i wtedy tez chce zderzak tylni oryginalny od e klasy i może pomalować klamki pod kolor,oczywiscie takie bez chromów. Z przodu chetnie założyłbym taki z halogenami niestety nigdzie nie moge go znaleść :wpysk: ale generalnie kocham to auto jak wszystkie :E postaram sie załączyc jakies zdjęcie w kolorze,bo nie mogłem się sąsiada doprosić żeby normalne zdjęcie zrobił.pozdrawiam serdecznie


Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Zdjęcia wstawiaj wyłącznie w postaci miniaturek. Do 4 miniaturek w rzędzie.



#2 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 01 lipca 2007 - 18:23

Nareszcie coś nowego na pożarcie :ok: :wpysk: :E :mrgreen:

No i co Ty chcesz od tego majoneza, przeca ładny (bynajmniej od strony kierowcy :-P ).

Cytat

marzą mi sie lampy clear + kierunki na przod
nie tylko Tobie :grin:

Cytat

może pomalowaćklamki pod kolor,oczywiscie takie bez chromów
że niby jak :coto:

Cytat

Z przodu chetnie założyłbym taki z chalogenami niestety nigdzie nie moge go znaleść
bo jest taki jeden który wszystkie wykupuje :E

Dawaj chłopie zdjęcia prawej strony, tyłu, środka autka. Koloru nie zmieniaj bo to drogo wyjdzie, lepiej za tą kasę lakier doprowadzić do ideału i dorzucić kilka bajerów.
Pozdro

Niechaj Twoim hasłem będzie: DOBRY MAJONEZ NIGDY NIE JEST ZŁY

#3 Offline   magik


  • Postów: 853
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:inny / brak
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:brak
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak

Napisano 01 lipca 2007 - 18:24

O budyn ale za to jaki ladny. Widac ze dbasz o autko. Jakas odmiana po dobitych taksowkach. Oby tak dalej ...

#4 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 01 lipca 2007 - 18:47

budyń budyniem, ale z fotek wygląda na ładnie utrzymanego. Kiedyś widziałem w piśmie GT, ze elementem tuningu w jednej megance był kogut TAXI :wpysk: Może ogarnij podobny motyw. heh

ogólnie :mrgreen:

#5 Offline   Boss


  • Postów: 2 865
  • Na forum od: 21 sty 2007
  • Miejscowość: Charleroi, Belgia
  • Mercedes:W201 2.0D - OM601
  • Rocznik:1988
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:BMW E46 318 Ci Coupe

Napisano 01 lipca 2007 - 18:59

Co Ty chcesz? Ładna gwiazda :ok:

kubek napisał:

bo jak patrze jakie macie piękne :wpysk: to poprostu zamykam sie w sobie
Auto ma przede wszystkim jeździć :mrgreen: To jest moja zasada. Jeżeli budyń jeździ, nie jest zajechany, dobra zawiecha i silnik, to już masz 90% sukcesu. A cukierka to zrobisz sobie jeżeli będziesz chciał... powolutku.

#6 Offline   ksenio


  • Postów: 2 761
  • Na forum od: 24 sty 2007
  • Miejscowość: Szczecin
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1991
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:automatyczna
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:VW GOLF IV Variant 1.9 TDI

Napisano 01 lipca 2007 - 19:51

kubek, gratuluje ladnej :mrgreen:
Rzadko sie spotyka tak ladnie zadbane żółtaczki. Nic nie kombinuj z przemalowywaniem. Posluchaj darula, on dobrze mowi :wpysk:
Dawaj wiecej fotek :ok:

#7 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 01 lipca 2007 - 20:33

pozatym ten majonez wyglada jakby był niedawno położony... albo polerka bo sie tak błyszczy ładnie :mrgreen: ma swój urok :wpysk:

#8 Offline   MICHAL200


  • Postów: 4 005
  • Na forum od: 18 sty 2007
  • Miejscowość: Uniejów
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W202 C180 po lifcie

Napisano 01 lipca 2007 - 21:54

kubek, i po co te zdjecia w sepii :ok: bardzo fajne autko, tylko tyl ciut za wysoko stoi ale to szczegolik ;-)

darul napisał:

że niby jak :coto:
tak jak ma OSCAR :grin:
Felunek :wpysk:

Tak mnie ten Budyn mile zaskoczyl, ze musialem edytowac posta zeby dopisac że zdjecia powinny byc w miniaturkach :mrgreen:

#9 Offline   kubek


  • Postów: 425
  • Na forum od: 19 maj 2007
  • Miejscowość: Białystok

Napisano 01 lipca 2007 - 22:28

wiec chlopaki powiem wam,że fabrycznie byl tez budyn ale 5 lat temu byla mala przygoda bo chlop rzucil sloik z drzemem w kogut (taki duzy taxi bo moj tatko jezdzil nim na taxi) no i za te pieniazki odswierzyl cale autko.a blyszczy sie tak codziennie,bo myje go czasem nawet dwa razy w tygodniu jak zachodzi taka potrzeba:)w srodku na zdjeciach nie widac tego,ale sasiedzi smieja sie ze :mrgreen: jest juz poprostu sterylny hehe :wpysk: zaraz dozuce jakies foto jeszcze.jest tylko jeden mankament bo nie ma oryginalnej klapy od E i zderzaka bo kiedys prawdopodobnie byl stukniety w niemczech jeszcze i ktos zalozyl co mial.a tyl stoi tak wysoko bo mam zalozone gumy w sprezyny bo wiozlem trzech pakerów na tylniej kanapie i nie chcialem ciagnac zderzakiem po ziemi ;-)

#10 Offline   Biały


  • Postów: 4 966
  • Na forum od: 09 mar 2007
  • Miejscowość: Chełm
  • Mercedes:W124 2.0E >92r - M111
  • Rocznik:1995
  • Nadwozie:kombi
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:E-Klasse
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:Sprinter 515 CDI
  • Trzeci Mercedes:200D...

Napisano 01 lipca 2007 - 22:35

o ja :E

witam posiadacza 200D taxi :E
nie żebym oh ah i w ogóle ale mało zdjęć :ok:
felunek spoko choć szczerze powiedziawszy jakoś mi nie pasuje do klakieru :wpysk:




ps.
grupa ujeżdżaczy 2.0D z każdym dniem rośnie :mrgreen:








Podobne tematy Zwiń