Skocz do zawartości




- - - - -

Dziwna sprawa ze stabilizatorem obrotów...


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   nuq


  • Postów: 23
  • Na forum od: 08 maj 2008
  • Miejscowość: Zgorzelec

Napisano 30 października 2008 - 09:37

Mam taki problem, czasmi gdy obroty mi spadaja delikatnie ponizej 1000 silnikiem zaczyna telepac, bardzo nierowno pracuje. Wtedy odpinam stabilizator auto gasnie, odpalam ponownie obroty sa ok 800 i silnik rowno pracuje. Podpinam stabilizator obroty wzrastaja prawie do 1000 i znow zaczyna trzapac. Chodzi o to czy przyczyna moze być to że przedłużyłem sobie kable do stabilizatora i dałem do kabiny, że są za długie i dlatego tak sie dzieje?? Prosze o pomoc?? Dodm jescze że mam dwa stabilizatory i że na obydwu jest to samo.



#2 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 31 października 2008 - 15:54

Proponuję podjechać do fachowca od LPG i nie rzeźbić dalej bo może to się źle skończyć.

#3 Gość__


  • Na forum od: --

Napisano 22 listopada 2008 - 18:37

nuq napisał:

Chodzi o to czy przyczyna moze być to że przedłużyłem sobie kable do stabilizatora i dałem do kabiny, że są za długie i dlatego tak sie dzieje?
To je na próbę przywróć do normalnej długości i sprawdź po drodze czy rzeźba(jak jest "nieodzowna") została prawidłowo przeprowadzona -czyli nie pomylone wtyki, dobrze zaizolowane kable i...porządne kable, a nie np.telefoniczny do podpięcia wentylatora(sam takie coś widziałem).Jak nie pomoże to do fachowca.Ogólnie polecam jak przedmówca -fakt zabawy z odpinaniem i podpinaniem elektroniki pod napięciem budzi wątpliwości....

#4 Offline   Radhezz


  • Postów: 1 526
  • Na forum od: 26 gru 2007
  • Miejscowość: Opole
  • Mercedes:W201 2.0 - M102
  • Rocznik:1987
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 4
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:LPG
  • Inne auto:Matrix

Napisano 22 listopada 2008 - 20:50

nuq, generalnie przychylam się do tego co napisał kloss72 jeżeli w ogóle masz jakieś pojęcie co robisz, lub darul - to opcja gdy jesteś jak ziemniak w temacie keczupu :ok:

Poza tym nie napisałeś jakie kable są przedłużone - zasilanie, coś jeszcze?








Podobne tematy Zwiń