Skocz do zawartości




- - - - -

[W124] Problem z montażem drzwi kierowcy


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offline   marioo1986


  • Postów: 47
  • Na forum od: 26 kwi 2008
  • Miejscowość: Szczecin

Napisano 07 kwietnia 2011 - 19:36

witam
odebrałem dzisiaj drzwi od lakiernika, z montażem trójki nie było problemu.ale drzwi kierowcy nie wiem jak ugryźć, w miejscu, w którym trzeba przykręcić zawias zamontowane są od spodu takie 'blaszki' z miejscami na śruby/ kształt mają mniej-więcej taki jak uchwyt zawiasu/ i te blaszki jakoś tam się w drzwiach trzymają. Tyle, że mi obydwie wypadły i za cholerę nie wiem jak je tam z powrotem zamontować. Z każdego otworu z drzwi daleko, a i tak większość 'dróg' zamontowania jest przegrodzona, miał ktoś podobny problem? bo ja nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić. Ciekaw jestem jak to zostało zamontowane fabrycznie? Może jeszcze przed zgrzaniem poszyć.



#2 Offline   melfio1


  • Postów: 3 639
  • Na forum od: 02 lis 2008
  • Miejscowość: Warszawa
  • Mercedes:W201 1.8E - M102
  • Rocznik:1992
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Inne auto:Opel Agila

Napisano 08 kwietnia 2011 - 07:52

marioo1986, musisz rozebrać tapicerke i od spodu od podłogi w progach są wycięcia ,tak wyciągałem w W201 .

#3 Offline   bobak40


  • Postów: 565
  • Na forum od: 25 cze 2008
  • Miejscowość: sosnowiec
  • Mercedes:W124 2.5D <93r. - OM602
  • Rocznik:1993
  • Nadwozie:sedan
  • Skrzynia biegów:manualna 5
  • Opcja:brak
  • Alternatywne paliwo:brak
  • Drugi Mercedes:W210 E300D

Napisano 08 kwietnia 2011 - 13:10

Te blachy z dziurami są zamontowane w koszykach tez z blachy zeby mogły sie w nich przesuwać.To jest potrzebne do regulacji.Jesli koszyk zgnije lub odpadnie to niestety trzeba pruć kawałek słupka odchylić albo osadzić blache w koszyku i pozaginać go żeby nie wypadła albo skonstruować nowy koszyk i go tam wspawać.








Podobne tematy Zwiń