TURBO - PODKRECANIE - DYSKUSJA
Rozpoczęty przez MaczuS, kwi 24 2008 00:42
12 odpowiedzi w tym temacie
#11
Napisano 05 lutego 2011 - 21:45
Ale co jest najlepsze to ze spalanie nie wzrosło a nawet minimalnie spadło po tym modzie... To samo zauwazył kolega w BMW e46 330d po podobnej operacji... Coś w ty jest
#12
Napisano 05 lutego 2011 - 23:43
michancio, ale w tym wątku miała być mowa na temat podkręcania silników OM60x z turbo, a tam nie ma tej elektroniki. Mowa więc o ręcznym strojeniu/wymianie pompy i wymianie turbiny lub - "sposobem magicznej śrubki" - zwiększenie doładowania. Swoją drogą już nawet nie pamiętam gdzie dokładnie miała być ta śruba..
#13
Napisano 06 lutego 2011 - 01:30
Nawet nie warto o tym pisać bo jest to tak łatwo dostepne w internecie ze miejsca na serwerze szkoda...
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
[w201/w124] Wolna dyskusja o swapach
|
Modyfikacje,Tuning | paco |
|
|
|
Turbo om603 sterowanie 2,5td |
Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka... | Sylwek12321 |
|
|
|
Moje modyfikacje. W124 91r 2.0 / 2.8 turbo
|
Modyfikacje,Tuning | tomsad |
|
|
|
[W124] 300D Turbo Automat - podłączenie węży podciśnienia |
Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka... | Czupas |
|
|
|
W124 300D Turbo OM603 - problemy z układem chłodzenia i ogrzewania. |
Mechanika, Technika, Elektryka, Serwis i Diagnostyka... | Czupas |
|
|

Temat jest zamknięty








